Linkový kvalitár výroby

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4600/1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď, dohodou
700€ a viac, podla znalosti a skusenosti kandidata + mesacna vykonnostna zlozka. platove moznosti preberame s kazdym kandidatom individualne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • povinnosť zoznámiť sa so všetkými dokumentmi, ktoré súvisia s výrobnou činnosťou určenej línie a kontrola výrobného procesu na všetkých úrovniach
  • zodpovednosť za overovanie dodržiavania predpísaných pracovných a technologických postupov, výkresov a kusovníkov vo výrobnom procese
  • spolupráca s majstrom / parťákom linky na riešení bežných problémov, nezhôd
  • dokumentovanie zistených nezhôd/odchýliek
  • analýza príčin nezhôd/odchýliek
  • štatistické vyhodnocovanie k zisteným nezhodám/odchýlkam
  • spolupráca pri návrhu a implementácii nápravných opatrení
  • overovanie správnosti a účinnosti prijatých nápravných opatrení
  • právo pozastaviť výrobu/expedíciu a povinnosť žiadať o stanovisko k zastaveniu výroby od inžiniera kvality, resp. manažéra kvality, ktorý urobí konečné rozhodnutie
  • zabezpečenie zberu a spracovania údajov k štatistickému sledovaniu kvality produkcie v spolupráci s vedúcim strediska a technológom
  • spolupráca pri riešení technických problémov
  • zabezpečenie vykonávania medzioperačnej a výstupnej kontroly kvality pre nové ako aj RMA prístroje v zmysle platných technologických postupov, vizuálna kontrola vo všetkých fázach výrobného procesu
  • Informovanie Inžiniera kvality o vyskytnutých nezhodách/ odchýlkach
  • kooperácia pri vytváraní Daily monitoring (v prípade požiadavky QE)
  • overovanie dodržiavania produktových špecifikácií na prvkoch, podskupinách a finálnych výrobkoch
  • zhromažďovanie potrebných informácií a dát pre týždňové a mesačné Q porady
vykonávanie FAI / PA pri nábehu nového výrobku, pri zmene revízie výrobku a v prípade požiadavky QE
  • Podávanie návrhov na zlepšenie technologického procesu
  • vykonávanie činností spojených s riadením nezhodných produktov (karanténna zóna, MRB proces)
  • zúčastňovať sa pri tvorbe IMS dokumentácie (návrh, tvorba, pripomienkovanie)
  • neustále oboznamovanie sa (vo všeobecnosti) – špecificky o výrobkoch a taktiež o zmenách noriem a štandardov (napr. IPC, STN ISO 9000, 14000, 18000)
  • povinnosti vyplývajúce z funkcie a úlohy uložené nadriadeným plniť včas a s odbornou starostlivosťou na vysokej úrovni
  • práca v dvojzmennej prevádzke (výnimočne nočná zmena nepravidelne, podľa potreby výroby)

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

- Práca v jedno až dvojzmennej prevádzke (podľa potrieb výroby a jej nastavenia)
  • Vzhľadom na počet reakcií budeme po zhodnotení životopisov kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

  • stredoškolské vzdelanie technického smeru, kvalita výhodou
  • skúsenosť z prostredia elektrotechnickej výroby preferované
  • znalosť práce s počítačom – MS Office, Outlook; SAP výhodou
  • znalosť kvalitatívnych noriem, technologických postupov, pracovných inštrukcií a vnútropodnikových procesov
  • znalosť výrobných procesov a produktov
  • zraková spôsobilosť na hodnotenie vzhľadovo významných dielov
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 1 rok

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 2181496  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ a viac, podla znalosti a skusenosti kandidata + mesacna vykonnostna zlozka. platove moznosti preberame s kazdym kandidatom individualne.