Technik kalibrácie a ESD

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
asap, dohodou
850 EUR/mesiac850€ a viac zakladna zlozka mzdy, v zavislosti od skusenosti kandidata + 15-25% vykonnostna mesacna zlozka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh a kontrola vykonania údržby meracích a monitorovacích zariadení
  • objednávanie náhradných dielov na meracie a monitorovacie zariadenia
  • vedenie evidencie poškodených meracích a monitorovacích zariadení, predkladanie návrhu na vyradenie
  • sledovanie kalibrácie meracích a monitorovacích zariadení
  • kooperácia pri stanovení metodiky vykonávania interných kalibrácií
  • komunikácia s externými kalibračnými laboratóriami
  • zber, vyhodnocovanie cenových ponúk a podanie návrhu manažmentu pre rozhodnutie o nakupovanej službe súvisiacej s kalibráciou
  • udržiavanie evidencie MMZ (vrátane uchovávania kalibračných protokolov / certifikátov)
  • vykonávanie internej kalibrácie teplôt zariadení určených na ručné spájkovanie
  • vykonávanie internej kalibrácie krútiaceho momentu
  • spracovávanie záznamov z internej kalibrácie
  • vystavovanie kalibračných certifikátov
  • vedenie evidencie a kontrola plánu internej kalibrácie
  • drobné opravy vybraných zariadení podliehajúcich internej kalibrácii
  • vykonávanie kontroly zabezpečenia ESD ochrany
  • vykonávanie školení ohľadom ESD
  • zodpovednosť za evidenciu ESD zariadení
  • kooperácia a zber podkladov pri interných auditoch v súvislosti s ESD ochranou
  • zodpovednosť za organizáciu a zber údajov pre potreby databázy PROFYLAX
  • správa a údržba databázy PROFYLAX
  • organizácia a správa Zlatých vzoriek (Golden samples) – ich administrácia a zmeny v súlade s potrebami spoločnosti
  • aktívna kooperácia s príbuznými oddeleniami
  • dbá o dobré meno spoločnosti a vhodným spôsobom reprezentuje spoločnosť v pôsobnosti svojej funkcie
  • zastáva morálne a etické princípy v súlade s Etickým kódexom spoločnosti
  • sám dodržuje a dbá na dodržiavanie platných právnych predpisov, vnútropodnikových smerníc, interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel a postupov definovaných pre túto pozíciu svojimi podriadenými
  • výkon ostatných prác a činností podľa potreby a pokynov nadriadených, ako aj podľa interných inštrukcií, nariadení, noriem, pravidiel alebo postupov definovaných pre túto pozíciu

  • stabilná a perspektívna práca
  • zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • športové aktivity zdarma, finančné zvýhodnenie v bankovom sektore, kurz anglického jazyka
  • dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
  • možnosť osobného a profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • stredoškolské vzdelanie technického smeru, elektrotechnika výhodou
  • schopnosť dorozumieť sa anglicky
  • znalosť práce s počítačom
  • znalosť kalibračných procesov, princípov antistatiky (ESD), silné technické znalosti
  • osvedčenie podľa vyhlášky č.508/2009 výhodou
  • precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
  • skúsenosť na identickej, príp. príbuznej pozícii minimálne 2 roky

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 65 000 zamestnancami. Naša spoločnosť poskytuje široké portfólio produktov pre telekomunikácie, informačné technológie, solárnu energiu, priemyselný a medicínsky priemysel so spoľahlivými a inovatívnymi riešeniami prispôsobenými požiadavkám našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Michálik
E-mail: poslať životopis
ID: 2010416  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac