Logo Delphia s.r.o.

Energetický technik pre OZE

Delphia s.r.o.

Miesto práce
BBC 1 Plus, Plynárenská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od predchádzajúcich skúseností a vedomostí uchádzača. Práca možná na TPP alebo živnosť, čomu bude prispôsobená aj následná mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie systémových procesov a ich riešenie

  • výber inštalovaných zariadení
  • nastavenie procesu inštalácie
  • určenie postupov
  • odborný dohľad nad tvorbou cenových ponúk

Obhliadanie, posudzovanie a vyhodnocovanie technických parametrov objektov pred inštaláciou

  • obhliadanie rodinných domov, malých, stredných, veľkých objektov v prípade potreby
  • zabezpečenie fotodokumentácie a ostatných dokumentov pri obhliadke, potrebných pre posúdenie a vyhodnotenie inštalácie
  • vytvorenie optimálneho riešenia pre inštaláciu
  • kooperácia komunikácia s administratívnym oddelením

Technická podpora

  • komunikácia s administratívnym oddelením pri riešení technických záležitostí
  • v prípade nutnosti komunikácia s klientom v záujme vyriešenia problému

Inštalácia elektrotechnických zariadení a výhradných technických zariadení

  • inštalácia fotovoltaiky – osadenie meniča, káblovanie, lištovanie, nastavenie parametrov meniča, inštalácia vývodového ističa, káblové prechody a s tým činnosť spojená, odovzdanie diela, zaškolenie zákazníka a poučenie
  • úprava domových rozvádzačov podľa vopred odkomunikovaných potrieb
  • úprava elektromerového rozvádzača

Monitoring inštalovaných zariadení

  • sledovanie inštalovaných zariadení a riešenie vzniknutých problémov v prípade nutnosti, podľa príslušného systému pre dané zariadenie

Školenie a reprezentatíva

  • zabezpečenie školenia nových zamestnancov v rámci elektrotechnického odvetvia
  • prednášanie technológií a postupov v prípade nutnosti
  • reprezentácia firmy, technológií

  • Služobný telefón, služobný notebook aj pre súkromné účely
  • Tankovacia karta pre služobné účely
  • služobné auto
  • flexibilný pracovný čas alebo podľa požiadaviek a dohody s nadriadeným
  • možný homeoffice

Práca je v mladom dynamickom kolektíve v príjemných kancelárskych priestoroch. Flexibilná pracovná doba a využívanie služobného automobilu po dohode s nadriadeným.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, Elektro, Technika

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

2

Výhodou sú pracovné skúsenosti v energetike, elektrotechnické vzdelanie, skúsenosti s fotovoltikou a inými obnoviteľnými zdrojmi energie.

Spoločnosť Delphia s.r.o. a dcérska spoločnosť Delphia Energy s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti energetiky, vypracovanie projektových energetických hodnotení, energetických certifikátov aj energetických auditov, realizácie a osadenie obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paula Sečkárová
E-mail: poslať životopis
ID: 4819995  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac