Logo Delphia s.r.o.

Technicko - obchodný zástupca

Delphia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 500 EUR/mesiacZákladná mzda (v hrubom) pri TPP + percentuálne prémie za donesenie obchodnej príležitosti. Možosť práce aj na živnosť s ohodnotením 2 500 € mesačne po zaškolení + percentuálne prémie za donesenie obchodnej príležitosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávať obchodné príležitosti a nových zákazníkov, starať sa o pridelené portfólio zákazníkov, viesť obchodné jednania vo zverenom regióne, vypracovanie cenových ponúk
• obhliadka, realizácia a návrh riešenia možných potrieb klienta, dohľad pri realizácii služieb a montáži
• zabezpečovanie podkladov pre vypracovávanie a realizáciu produktov a služieb zamestnávateľa u klientov,
• technické zabezpečenie - výber a obstarávanie materiálov a služieb k realizácií zákaziek, práca vyžaduje aj cestovanie

- možnosť pracovného postupu
- sick days - platené zdravotné voľno 4 dni
- všetok tovar za zamestnanecké ceny
- notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely

- k dispozícii služobné auto

Práca v mladom a priateľskom kolektíve, predaj produktov a služieb podporených zákonným rámcom a v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, potenciál rastu spoločnosti aj do zahraničia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Energetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

2

- SŠ/VŠ technického alebo stavebného smeru (výhodou)
- prax v obchodnej činnosti aspoň 2 roky
- bezproblémové ovládanie nástrojov MS Office
- VP sk. B - aktívny vodič/ka
- dobré obchodné zručnosti a zákaznícka orientácia, komunikácia na    vysokej úrovni, príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť, vytrvalosť, cieľavedomosť

Spoločnosť Delphia s.r.o. a dcérska spoločnosť Delphia Energy s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti energetiky, vypracovanie projektových energetických hodnotení, energetických certifikátov aj energetických auditov, realizácie a osadenie obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paula Sečkárová
E-mail: poslať životopis
ID: 4804830  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac