Výpočtový technik pre energetické certifikáty

Delphia s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od predošlých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá sa neustále rozvíja, napreduje a preto hľadáme do svojho tímu nového kolegu na pozíciu výpočtový technik pre energetické produkty. Od nového kolegu sa očakáva:
- čítanie projektovej dokumentácie
- práca s našim firemným výpočtovým softvérom
- vytváranie zákaziek v internom softvéri
- výpočet energetických certifikátov a energetických projektových hodnotení budov
- analýza požiadaviek zákazníka
- komunikácia so zákazníkmi

Práca je vhodná napr. aj pre ženy na materskej dovolenke, v týchto prípadoch ponúkame možnosť pracovať z domu.

Príjemné pracovné prostredie
Firemné akcie
Flexibilný pracovný čas
Koncoročné odmeny

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis obsahujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie v oblasti stavebníctva výhodou
- Praktické a technické myslenie
- Presnosť a precíznosť
- Samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť Delphia s.r.o. a dcérska spoločnosť Delphia Energy s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti energetiky, vypracovanie projektových energetických hodnotení, energetických certifikátov aj energetických auditov, realizácie a osadenie obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4515622  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac