Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Senior konzultant/-ka – nepriame dane

Požiadavky na uchádzača:

bakalársky/magisterský titul, v oblasti ekonómie alebo práva,
pracovné skúsenosti v oblasti dodržiavania daňových predpisov a daňového poradenstva v oblasti nepriamych daní (DPH, spotrebné dane, clo),
• pokročilá znalosť anglického jazyka,
schopnosť pracovať samostatne, ako aj v rámci tímu,
• vysoká miera motivácie, zodpovednosti a proaktivity,
dobré komunikačné zručnosti,
• dobré počítačové zručnosti: Word, Excel, PowerPoint, Outlook,
• znalosť hlavného systému ERP (SAP, Oracle, MS Navision) je výhodou,
• základy programovania alebo práce s makrami v Exceli sú výhodou.

Pracovná náplň:

kontrola podkladov súvisiacich s výkazmi DPH a hláseniami Intrastat (napr. registrácia na účely DPH, výkazy DPH, hlásenia Intrastat atď.) v rámci portfólií klientov,
• daňové poradenstvo v oblasti nepriamych daní vrátane DPH, spotrebných daní a ciel, asistencia klientom pri kontrolách DPH,
implementácia daňových technologických nástrojov pre klientov aj interne,
• spolupráca s kolegami z iných daňových oblastí na rôznych projektoch vrátane daňových previerok a due diligence,
komunikácia s príslušnými daňovými a colnými úradmi,
• neustále vzdelávanie sa v oblasti daňového poradenstva, európskej legislatívy týkajúcej sa DPH a administratívnych postupov,
zlepšovanie zručností v oblasti komunikácie, vyjednávania, leadershipu a rozvoja biznisu,
• vedenie juniornejších kolegov pri práci na zákazkách,
• neustály rozvoj juniornejších kolegov,
• budovanie vzťahov s klientmi a kolegami z Deloitte v celom regióne strednej Európy,
• identifikácia príležitostí na predaj ďalších služieb.

Ponúkame:

• inšpiratívnu prácu v priateľskom medzinárodnom tíme orientovanom na biznis,
• výborné možnosti odborného a osobného rozvoja,
• možnosť výberu oblastí, na ktoré sa budeš špecializovať, v súlade s tvojimi odbornými znalosťami,
• zaujímavé možnosti školení a systematické vzdelávanie v rámci Deloitte,
• atraktívne odmeňovanie na základe skúseností a odpracovaných rokov, ako aj širokú škálu benefitov,
• príležitosť stať sa súčasťou rýchlo rastúceho daňového oddelenia a globálnej daňovej siete.

Mzda: (i) od 2 100 EUR mesačne (možnosť dohodnúť sa na vyššej mzde v závislosti od odbornej kvalifikácie, pracovných skúseností a potenciálu na rozvoj biznisu) + (ii) variabilný ročný bonus podľa finančných výsledkov a vzájomne dohodnutých KPI.

Široká škála atraktívnych benefitov, napríklad:
• keďže vieme, aký je oddych dôležitý, k zákonnej dovolenke ti pridáme dni vianočného voľna, voľné dni na regeneráciu a narodeninové voľno (narodeniny si treba užiť!),
sick days – keď sa necítiš dobre, ale na PN to nie je a nechceš čerpať dovolenku, využi bonusové sick days,
karta MultiSport s atraktívnym príspevkom,
• štedrý príspevok na wellbeing,
doplatok do mzdy pri práceneschopnosti nad rámec zákona až do výšky 100 % mzdy v závislosti od dĺžky práceneschopnosti,
• príspevky pri významných životných udalostiach, ako je svadba či narodenie dieťaťa,
celosvetové cestovné poistenie,
• program, v rámci ktorého môžu zamestnanci zdarma využiť konzultácie s odborníkmi v oblasti psychológie, financií a práva,
• teambuildingy a spoločné večere.

Výberový proces

Žiadosť nám pošli elektronicky prostredníctvom našej webovej stránky. Vytvor si profil a prilož k nemu životopis v anglickom jazyku. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky a ostatných prostredníctvom e-mailu.
Tešíme sa na teba!
ID: 4812059  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac