Robíme veci,
na ktorých záleží.
a bodka.

Dátový analytik

Hľadáme nového kolegu pre naše oddelenie konzultačných služieb, ktorý bude poskytovať poradenstvo najmä v oblasti spracovávania štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát. Ponúkame výbornú príležitosť na odborný a osobný rozvoj, zaujímavú prácu na klientskych projektoch v mladom dynamickom kolektíve a podporu pri maximálnom využívaní príležitostí, ktoré poskytujeme.

Náplň práce:
• spracúvanie štruktúrovaných a neštruktúrovaných súborov dát (export, transformácia, import, spracovanie) a ich vizualizácia,
• poskytovanie podpory pri e-discovery,
• transformácia, spracúvanie a predkladanie správ o účtovných a iných štruktúrovaných dátach,
• získavanie, spracúvanie a analýza verejne prístupných zdrojov dát,
• práca s analytickými nástrojmi,
• tvorba doplnkových analytických skriptov,
• design dátových testov zameraných na odhalenie rizika alebo zvýšenie efektívnosti a profitability,
• Business Intelligence – tvorba reportov pomáhajúcich k lepšiemu manažérskemu riadeniu firiem,
• komunikácia s internými aj externými klientmi.

Prácou v spoločnosti Deloitte získate:
• zaujímavú prácu v mladom dynamickom tíme,
• vynikajúcu príležitosť na odborný a osobný rast,
• prístup k špičkovým medzinárodným obchodným poznatkom,
• príležitosť vybudovať si medzinárodnú kariéru v globálnej spoločnosti,
• intenzívne školenia spoločnosti Deloitte na národnej a medzinárodnej úrovni,
• podporu pri získaní odbornej kvalifikácie,
• atraktívny plat,
• širokú škálu zamestnaneckých benefitov.

Požiadavky:
• vysokoškolské vzdelanie v technickom alebo matematickom smere,
• prax na pozícii 1-2 roky
• veľmi dobré ústne a písomné komunikačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku,
• pokročilé dopytovanie v SQL,
• algoritmické myslenie,
• programovanie v akomkoľvek skriptovacom jazyku (Python, Perl, PHP, JavaScript...),
• základy štatistiky a ekonometrie
• záujem o analýzu, spracúvanie a vizualizáciu dát,
• proaktivita a klientsky prístup,
• tímový hráč a komunikatívna osobnosť.

Výhody:
• znalosť práce s NoSQL databázami,
• programovanie Java, C++...,
• prehľad vo finančnej terminológií,
• skúsenosť s QlikView, Tableau.
Pošli svoj životopis
ID: 2663694  Dátum zverejnenia: 5.1.2017