Servisný technik

DELNET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 641/135, Trenčín
Termín nástupu
01.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, inštalácia a sprevádzkovanie IT techniky ako sú PC, servre, LAN, periférne zariadenia ako napr. tlačiarne, kopírky, modemy, skenery, video konferenčná technika, inštalácia operačných systémov a rôznych SW aplikácií, servisné zásahy, údržba, profylaktika HW a SW, diagnostika a oprava IT zariadení, upgradovanie HW, reinštalácia a konfigurovanie SW, údržba komplexných IT systémov, bezpečnostné previerky – testovanie stupňa bezpečnostnej ochrany, hotline servis

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

Motorové vozidlo, mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list a životopis v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme slušné vystupovanie, ochotu učiť sa nové veci, flexibilný prístup k riešeniu problémov, vysokú mieru samostatnosti.

Sme stabilným a spoľahlivým dodávateľom informačných technológií s dlhoročnými skúsenosťami a vynikajúcim technickým zázemím, ale predovšetkým s erudovanými a školenými odborníkmi v oblasti informačných technológií. Hlavnou oblasťou, ktorej sa venuje naša spoločnosť je outsourcing ICT, prevzatie plnej zodpovednosti za chod spoločností po stránke informačných technológií. Tieto služby ponúkame hlavne malým a stredným firmám, ktoré nezamestnávajú vlastného IT správcu. Neoddeliteľnou súčasťou outsourcingu je starostlivosť o servery. Službu starostlivosti o servery poskytujeme bez rozdielu na veľkosť - správu serverov zabezpečujeme v plnom rozsahu, alebo len ako konzultačné služby, kde sa o správu stará správca zákazníka, ktorý nás kontaktuje len pri odbornejších úkonoch.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Bratislavská 641/135
911 05 Trenčín

Kontakt

ID: 3759519   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900