Poradíme Vám?
Place of work
Bratislava
Contract type
full-time
Ponúkaná mzda (brutto)
From 1 400 EUR/month

Specjalista Techniczny Pro Support z językiem polskim

Orientačná celková mzda (brutto)

Dell Technologies has been active in Slovakia since January 2003. We started as a center for sales and customer support and over the 17 years we have transformed into a global business center that is the financial hub of Dell Technologies.
We provide a wide range of services IT, finance, marketing, sales, technical support and support business operations - globally. Come see why talented, forward-thinking people come here to take flight.

***FOR POLISH VERSION SCROLL DOWN***

Bratislava, Slovakia

Dell Technologies działa na Słowacji od stycznia 2003 roku. Zaczynaliśmy jako centrum sprzedaży i obsługi klienta, a przez 17 lat przekształciliśmy się w globalne centrum biznesowe, które jest centrum finansowym Dell Technologies.

Świadczymy szeroki zakres usług IT, finansów, marketingu, sprzedaży, wsparcia technicznego i wsparcia operacji biznesowych - globalnie. Przyjdź i zobacz, dlaczego utalentowani, myślący przyszłościowo ludzie przyjeżdżają tutaj, by latać.

W firmie Dell Technologies światowej klasy usługi nie kończą się, gdy klient kupuje nasze innowacyjne produkty. Nasz zespół pomocy technicznej jest dla nich zawsze, gdy potrzebują pomocy – przez telefon lub e-mail, online i w mediach społecznościowych. Bez względu na to, jak złożone jest wyzwanie, podejmujemy je. Odpowiadamy na pytania dotyczące instalacji, obsługi, konfiguracji, dostosowywania i użytkowania produktów Dell Technologies. W krytycznych sprawach korzystamy z naszych systemów w celu zapewnienia zdalnej diagnostycznej pomocy technicznej. Jeśli pojawi się problem z produktem klienta, przeanalizujemy go, zidentyfikujemy przyczynę, zaproponujemy rozwiązanie i udokumentujemy problem.

Dołącz do nas jako starszy technik w naszym zespole pomocy technicznej w Bratysławie na Słowacji, aby wykonać najlepszą pracę w swojej karierze i wywrzeć głęboki wpływ na społeczeństwo.

Co osiągniesz

Jako Specjalista Techniczny,będziesz odpowiedzialny za dostarczanie profesjonalnej obsługi naszym klientom. Pomożemy Ci zapewniając wiele szkoleń technicznych. Będziesz miał możliwość kształtowania swoich umiejętności społecznych i technicznych.

Kluczowe Obowiązki

  • Zapewnia pomoc techniczną pierwszego poziomu w zakresie produktów klienckich dostarczanych przez firmę Dell

  • Identyfikuje i rozwiązuje problemy mające wpływ na systemy klienckie klientów

  • Wykorzystuje techniki i narzędzia rozwiązywania problemów do identyfikacji usterek/problemów technicznych

  • Przyjmuje proaktywną rolę w unikaniu połączeń pomocy technicznej poprzez identyfikowanie znanych problemów i dokumentowanie rozwiązań

  • Aktywnie wspiera klienta we wszystkich aspektach, aż do rozwiązania problemu, informując go i aktualizując przez cały czas trwania incydentu

Podstawowe wymagania

  • Gruntowna praktyczna znajomość architektury/technologii klienta i sieci

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych związanych z produktami klienta poprzez badanie potencjalnych rozwiązań z wykorzystaniem umiejętności rozwiązywania problemów

  • Wyborne umiejętności interpersonalne

  • Doskonałe umiejętności obsługi telefonu i obsługi klienta

  • Biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego

Pożądane wymagania

  • Korzystanie z umiejętności rozwiązywania problemów

Wynagrodzenie od:1 400 EUR miesięcznie brutto, w zależności od odpowiedniego doświadczenia i znajomości języka

Oto nasza historia; teraz powiedz nam swoje

Firma Dell Technologies pomaga organizacjom i osobom prywatnym budować jaśniejszą cyfrową przyszłość. Naszą firmę tworzy ponad 150 000 osób, zlokalizowanych w ponad 180 lokalizacjach na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy zróżnicowanym i integracyjnym zespołem, i mamy nieskończoną pasję do naszej misji napędzania ludzkiego postępu.

Dla nas najważniejsze jest to, że jesteś szanowany, czujesz, że możesz być sobą i mieć możliwość wykonywania najlepszej pracy w swoim życiu – a jednocześnie wciąż żyjącego. Oferujemy doskonałe świadczenia, programy premiowe, elastyczne warunki pracy, różnorodne możliwości rozwoju kariery, grupy zasobów pracowniczych i wiele więcej.

Zaczęliśmy od komputerów, ale na tym nie poprzestaliśmy. Pomagamy klientom wkroczyć w przyszłość za pomocą technologii multi-cloud, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego poprzez najbardziej innowacyjne portfolio technologii i usług w erze danych. Dell Technologies Slovakia wspiera cały region EMEA oraz główne centrum finansowe firmy Dell Technologies na całym świecie dzięki ponad 2500 zespołom członków. Dołącz do nas i stań się częścią przyszłości w technologii, począwszy od dzisiaj.

Możesz również dowiedzieć się więcej o nas, czytając nasz najnowszy raport na temat różnorodności i integracji oraz nasz plan uczynienia świata lepszym miejscem do 2030 roku tutaj.

Firma DellTechnologiesis zobowiązała się do przestrzegania zasady równych szans zatrudnienia dla wszystkich pracowników oraz zapewnienia pracownikom środowiska pracy wolnego od dyskryminacji i nękania. Wszystkie decyzje dotyczące zatrudnienia w firmie DellTechnologies są oparte na potrzebach biznesowych, wymaganiach zawodowych i indywidualnych kwalifikacjach, bez względu na rasę, kolor skóry, religię lub wyznanie, pochodzenie narodowe, społeczne lub etniczne, płeć (w tym ciążę), wiek, niepełnosprawność fizyczną, umysłową lub sensoryczną, HIV Status, orientacja seksualna, tożsamość płciowa i/lub ekspresja, stan cywilny, związek cywilny lub związek partnerski, przeszła lub aktualna służba wojskowa, historia medyczna rodziny lub informacje genetyczne, status rodzinny lub rodzicielski lub jakikolwiek inny status chroniony przepisami ustawowymi lub wykonawczymi lokalizacje, w których działamy. Firma DellTechnologies nie będzie tolerować dyskryminacji ani nękania ze względu na żadną z tych cech. DellTechnologie zachęca kandydatów w każdym wieku. Przeczytaj pełną politykę dotyczącą możliwości zatrudnienia tutaj.

#Profesia

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dni wolne na zadanie,

  • Dostęp do naszego studia edukacyjnego – więcej niż 1000 szkoleń online,

  • Dodatkowe Dni Wolne,

  • Prywatna siłownia pracownicza.

ID: 4173984  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/month