Finančný účtovník

Delikomat Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Cementárenská 15, Stupava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacMzdové podmienky 1100€/mes. (brutto) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Účtovanie prijatých tuzemských faktúr
-Zodpovednosť za "hlavnú knihu" a ďalšie bežné účtovnícke činnosti
-Zodpovednosť za účtovanie a evidenciu majetku
-Zadávanie platieb
-Mesačné hlásenie DPH
-Komunikácia a odovzdávanie podkladov pre audit a iným externým orgánom
-Spolupráca s controllingom a auditormi pri uzavierkách (mesačne, ročne)
-Administratívna činnosť
-Práca na PC , hlavne MS Excel, a MS Dynamics (NAVISION)

Ponúkame:
-Prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej firme s podielom zahraničného kapitálu
-mzdu zodpovedajúcu kvalifikácii s pravidelným ročným navyšovaním
-13.plat a ďalšie firemné benefity
-Príspevok na stravovanie - stravné lístky
-Príjemné pracovné prostredie v nových priestoroch sídla firmy v Stupave

Odoslaním Vášho životopisu súhlasíte s poskytnutím , uchovávaním a spracovávaním Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov odo dňa odoslania, a to za účelom možného vytvorenia pracovného pomeru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Admistratíva - účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - pokročilý
IFRS - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
-SŠ vzdelanie s maturitou ekonomického smeru
-Samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť a logické uvažovanie
-Znalosť práce na PC (MS Office)
-Znalosť daňovej politiky
-Prax na pozícii finančného účtovníka - PODMIENKOU
-Znalosť nem.jazyka - VÝHODOU
-Znalosť účtovníckeho systému NAVISION - VÝHODOU
-Znalosť IFRS - VÝHODOU

Delikomat Slovensko, spol. s r.o patrí viac ako 20 rokov k najvýznamnejším slovenským poskytovateľom vendingových služieb na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Cementárska 15
900 31 Stupava
ID: 3946430  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac