Asistent/ka predaja - Rosum- Bajkalská, City Park Ružinov

Delia potraviny, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
700 - 950 EUR/mesiaczáklad 700€ + príplatky soboty, nedele, dochádzka 60€ , cestovné 13,50€ , úsmev 20€ , výkonnostné odmeny/150 €/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s pokladňou
- vypekanie pečiva
- príprava čerstvej chutnej kávy
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- administratívna činnosť spojená s predajom
-vytváranie objednávok, príjem tovaru
- dokladanie tovaru

- stabilné zamestnanie, v novej rozvíjajúcej sa Slovenskej spoločnosti
- perspektíva karierného rastu
- odborné vzdelávanie podľa pracovnej pozície
- príjemné pracovné prostredie
- pracovné oblečenie
- stravné lístky v hodnote 4 EUR
- dochádzková odmena /mesačne/ 60 EUR
- príspevok na cestovné /mesačne/ 13,50 EUR
- výkonnostné prémie /mesačné/ 100 EUR + vernostné prémie /ročne/
- poukážka na nákup tovaru /kvartálne/ 20 EUR
- príspevok pri sobáši a narodení dieťaťa 50 Eur
- MultiSport karta
- individuálny prístup manažéra
- rekondičné voľno
- navyše jeden deň voľna k rodinným udalostiam
- sezónne zamestnanecké balíčky /Vianoce, Veľká noc/
- firemné akcie a hry
- zľava na kávu pre zamestnancov
- zľava na menu pre zamestnancov
- 20 Eur za úsmev
- garantujeme zvýšenie mzdy po roku o 33 Eur

Všetkým uchádzačom , ktorí prejavili záujem pracovať v našich predajniach ďakujeme.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných , ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s obchodom a obsluhou zákazníkov
vítané , nie podmienkou
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- ústretovosť voči zákazníkom
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Sme sieť maloobchodných predajní, ktorá chce byť čo najbližšie pri svojich zákazníkoch. Už 8 rokov sme medzi Vami a plníme vaše sny a predstavy o čerstvosti, dostupnosti potravín. Kľúčom nášho úspechu je rodinná atmosféra potravín, nový moderný, atraktívny formát a dobrá dostupnosť predajní. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať svoj talent a vedomosti.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3792923  Dátum zverejnenia: 22.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 950 EUR/mesiaczáklad 700€ + príplatky soboty, nedele, dochádzka 60€ , cestovné 13,50€ , úsmev 20€ , výkonnostné odmeny/150 €/