800 - 930 EUR

Účtovník

Delia potraviny, s.r.o.

Miesto práce
Švabinského 13, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne činnosti
- vedenie pokladničky, hotovosť
- účtovanie tovarových a režijných faktúr
- evidencia pošty
- hospodárska korešpondencia
- samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci jednoduchého a/alebo
podvojného účtovníctva.
- riešenie náročnejších účtovných operácií pod dohľadom skúsenejšieho
účtovníka.
- účtovanie účtovných prípadov v účtovnom programe SAP Business Van znalosť
práce s daným programom vítaná
- spracovávanie podkladov pre senior účtovníka
- evidencia majetku a odsúhlasenie salda

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 EUR + odmeny do 100 EUR

- stabilné zamestnanie, v novej rozvíjajúcej sa spoločnosti
- perspektíva karierného rastu
- školenia
-príjemné pracovné prostredie
-stravné lístky v hodnote 3,8 EUR
-firemné stretnutia
-preplatenie prace vo sviatok
- príspevok na cestovne
- príplatok za úsmev

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom pracovnom kolektíve ďakujeme.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných, ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Počet rokov praxe

1

- odolnosť voči stresu, trpezlivosť , dôslednosť
- flexibilita
- chuť učiť sa nové veci
- znalosť podvojného účtovníctva podmienkou

DELIA Potraviny predstavujú formát maloobchodných, rýchlo sa rozvíjajúcich sieti potravín. Našim hlavným cieľom je kvalita a čerstvosť potravín, moderný dizajn predajní a priateľský prístup personálu.
V predajniach nájdete produkty od viacerých dodávateľov. Podporujeme najmä dodávateľov zo Slovenska, no spolupracujeme aj s dodávateľmi zo susedných krajín.
Dôraz prikladáme na čerstvé potraviny, ktoré tvoria 30% sortimentu, ako sú napríklad čerstvé chlebíčky, zákusky, bagety, rôzne minútové jedlá a čerstvá organická káva.
Pre našich zákazníkov chceme zabezpečiť rýchly nákup, kvalitu ponúkaných potravín a dostupnú cenu.
Veríme, že v kaviarničkách, ktoré pre Vás pripravujeme sa budete cítiť príjemne .
Vaša spokojnosť a opakovaná návšteva, je dostatočným dôvodom posúvania sa smerom vpred k pozitívnym výsledkom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Švabinského 13
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beáta Berková
Tel.: +421904397897
E-mail: poslať životopis
ID: 3643461   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR + odmeny do 100 EUR