Asistentka vedenia spoločnosti

Delia potraviny, s.r.o.

Miesto práce
Švabinského 13, Bratislava
Termín nástupu
14.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné plnenie zverených administratívnych a organizačných úloh
- Vedenie internej /externej dokumentácie a zabezpečenie jej správneho obehu v rámci spoločnosti
-Príprava riportov pre nákupné oddelenie a komunikácia s dodávateľmi a obchodmi
- Vybavovanie firemnej korešpondencie
- Organizovanie a príprava stretnutí s dodávateľmi
- Vykonávanie rôznych administratívnych a kancelárskych prác
- Komunikácia so štátnymi inštitúciami
- Starostlivosť o kanceláriu spoločnosti (nákup kancelárskych potrieb )
- Tlač/viazanie/skenovanie dokumentov a zabezpečovanie ich podpisovania
- Administratívna správa výrobkov pre eshop
- Spolupráca vrámci jednotlivých oddelení

- stabilné zamestnanie, v novej rozvíjajúcej sa slovenskej spoločnosti
- perspektíva karierného rastu
- školenia
- príjemné pracovné prostredie
- firemné stretnutia
- preplatenie prace vo sviatok
- výkonnostné odmeny až 100 Eur
- príplatok za cestovné 13,50 Eur

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom pracovnom kolektíve ďakujeme.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných, ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odolnosť voči stresu
- flexibilita
- chuť učiť sa nové veci
- komunikačné schopnosti

Sme sieť maloobchodných predajní, ktorá chce byť čo najbližšie pri svojich zákazníkoch. Už 8 rokov sme medzi Vami a plníme vaše sny a predstavy o čerstvosti, dostupnosti potravín. Kľúčom nášho úspechu je rodinná atmosféra potravín, nový moderný, atraktívny formát a dobrá dostupnosť predajní. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať svoj talent a vedomosti.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3267693  Dátum zverejnenia: 14.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou