Asistent predaja čerstvých potravín Michalská, Letisko, Štefánikova,Štúrova -770 eur + príplatky

Delia potraviny, s.r.o.

Miesto práce
Švabinského 13, 851 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 770 eur + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokladanie tovaru
- výroba čerstvého tovaru /bagety/
- vypekanie pečiva
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- práca s pokladňou
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- administratívna činnosť spojená s predajom
-vytváranie objednávok, príjem tovaru

- stabilné zamestnanie, v novej rozvíjajúcej sa Slovenskej spoločnosti
- perspektíva karierného rastu
- odborné vzdelávanie podľa pracovnej pozície
- príjemné pracovné prostredie
- pracovné oblečenie
- stravné lístky v hodnote 3,5 Eur
- dochádzková odmena /mesačne/
- príspevok na cestovné /mesačne/
- výkonnostné prémie /mesačné/ + vernostné prémie /ročne/
- poukážka na nákup tovaru /kvartálne/
- príspevok pri sobáši a narodení dieťaťa
- individuálny prístup manažéra
- rekondičné voľno
- navyše jeden deň voľna k rodinným udalostiam
- sezónne zamestnanecké balíčky /Vianoce, Veľká noc, Mikuláš/
- poskytnutie zliav pri voľnočasových aktivitách - Delia partners
- firemné akcie a hry
- zľava na kávu pre zamestnancov
- zľava na menu pre zamestnancov
- bližšie informácie o príplatkoch na osobnom pohovore

Všetkým uchádzačom , ktorí prejavili záujem pracovať v našich predajniach ďakujeme.
Kontaktovať však budeme iba nami vybraných , ktorí budú najlepšie spĺňať zadané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s obchodom vítané , nie podmienkou
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- ústretovosť voči zákazníkom
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- anglický jazyk podmienkou

Sme sieť maloobchodných predajní, ktorá chce byť čo najbližšie pri svojich zákazníkoch. Už 8 rokov sme medzi Vami a plníme vaše sny a predstavy o čerstvosti, dostupnosti potravín. Kľúčom nášho úspechu je rodinná atmosféra potravín, nový moderný, atraktívny formát a dobrá dostupnosť predajní. Našu sieť máme v pláne aj naďalej rozširovať, čo umožňuje našim zamestnancom uplatniť sa aj na iných pozíciách, rozvíjať svoj talent a vedomosti.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3190903  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 770 eur + príplatky