Technik údržby

DELFINGEN SK - Nitra s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 58, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap/ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie úloh preventívnej a korektívnej údržby v zmysle plánu
- vykonávanie opráv a iných úloh podľa požiadaviek nadriadeného
- spolupráca pri údržbe nástrojov pre výrobu, kontroly a merania nástrojov

- možnosť kurzov anglického jazyka počas pracovnej doby
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- bonus za vernosť
- bonus za zotrvanie počas skúšobnej doby (3 mesiace) 200 € + bonus po prvom
odpracovanom polroku
- variabilná zložka mzdy (po skúšobnej dobe)
- zákonné príplatky + čiastočné preplácanie cestovných nákladov
- ponúkaná mzda je v závislosti od skúseností uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. § 21 /elektrotechnik/ - podmienkou
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. § 22 /samostatný elektrotechnik/ - výhodou
- Preukaz na VZV výhodou
- Schopnosť čítať a porozumieť schémam pre elektrické, pneumatické systémy

Zahraničná firma, pôsobiaca a v automobilovom priemysle, zameraná na výrobu plastových hadíc.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Továrenská 58
95301 Zlaté Moravce
ID: 937041   Dátum zverejnenia: 30.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750