Operátor výroby - nastavovanie a obsluha strojov

DELFINGEN SK - Nitra s.r.o.

Miesto práce
Továrenská, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
4,2 - 5 EUR/hod.minimum 4,2€ , podľa skúseností úchádzača. prehodnotenie po skúšobne dobe + príplatky a bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete ako vyrobiť hadicu cez ktorú tečie v aute benzín ? Nie ? My Vás to naučíme. Ponúkame stabilné a seriózne zamestnanie.

Práca v nepretržitej prevádzke vhodná pre mužov.
Práca zahŕňa nastavovanie, spustenie a obsluhu extrúdera, prípravu materiálu potrebného pre výrobu, vykonávanie údržby nástrojov prvého stupňa, kontrolu a balenie výrobkov. Sériová výroba i príprava vzoriek.

Ponúkame:
- práca v medzinárodnej spoločnosti, stabilne pôsobiacej na slovenskom
trhu
- priemerná mzda po zaškolení do 900€ podľa zručnosti zamestnanca
- nástupný plat min. 4,2€ na hodinu - podľa skúseností uchádzača
- príspevok na stravu
- bonus za odpracované roky
- variabilná zložka mzdy do výšky 15 % základnej mzdy
- dochádzkový bonus
- zákonné príplatky
- príplatky za víkend nad rámec zákona
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
Pracovná doba ranná od 06.50 do 18.50 a nočná od 18.50 do 06.50 + 2 dni voľna.
Konkrétne pracovné podmienky a mzdové ohodnotenie budú prejedané počas osobného pohovoru.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame stabilné a seriózne zamestnanie.
Individuálne výberové konanie a pohovory v priebehu mesiaca január na základe životopisov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zmysel pre zodpovednosť za výrobok a používané zariadenia (stroje, nástroje)
zmysel pre tímovú prácu
spoľahlivosť
samostatnosť,
manuálna zručnosť

Zahraničná rodinná firma, pôsobiaca a v automobilovom priemysle, zameraná na výrobu plastových palivových hadíc a hadíc na ochranu káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4225476  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.