Reagujte bez životopisu

Operátor výroby. Víkendové príplatky. Bonusy.

DELFINGEN SK - Nitra s.r.o.

Miesto práce
Továrenská, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,7 - 5 EUR/hod.minimum 3.7€ , podľa skúseností úchádzača + príplatky a bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v nepretržitej 4 zmennej prevádzke vhodná pre chlapov.
Práca zahŕňa jednoduché nastavovanie, spustenie a obsluhu TA a PVC tech. zariadenia, prípravu materiálu potrebného pre výrobu, vykonávanie údržby nástrojov prvého stupňa, kontrolu a balenie výrobkov.

- príspevok na stravu nad rámec zákona
- bonus za vernosť
- variabilná zložka mzdy do výšky 15 % základnej mzdy
- dochádzkový bonus
- zákonné príplatky
- pravidelné prehodnocovanie mzdy

Konkrétne pracovné podmienky a mzdové ohodnotenie budú prejedané počas osobného pohovoru.

Viete ako vyrobiť hadicu cez ktorú tečie v aute benzín ? Nie ? My Vás to naučíme. Ponúkame stabilné a seriózne zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zmyslel pre zodpovednosť za výrobok a používané zariadenia (stroje, nástroje)
zmysel pre tímovú prácu
spolahlivosť
samostatnosť,
manuálna zručnosť

Zahraničná rodinná firma, pôsobiaca a v automobilovom priemysle, zameraná na výrobu plastových palivových hadíc a hadíc na ochranu káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Továrenská 58
95301 Zlaté Moravce
ID: 3973881  Dátum zverejnenia: 12.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,7 EUR/hod.