Montážny pracovník

Delcomp, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 127/C, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
12.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž exteriérových terás a drevených obkladov
Práca s ručným elektrickým náradím
Manipulačné a pomocné práce vo výrobe a sklade

Dlhodobá a stabilná práca na zaujímavých projektoch
Motivujúce finančné ohodnotenie závislé od výsledkov

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, pošlite nám svoj životopis e-mailom na adresu: praca@delcomp.sk
Kontaktovať budeme len uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.3.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolárske, stavebné , príp. strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosti a spoľahlivosti
- skúsenosť, technická spôsobilosť, presnosť a precíznosť
- vysoké pracovné nasadenie, orientácia na výsledky, odolnosť voči stresu, trpezlivosť
- prax vo vedení motorového vozidla - najazdených min. 20.000 km
- ovládanie VZV výhodou

Spoločnosť Delcomp, s.r.o. je rodinná firma založená v roku 2003. Ako jedna z prvých firiem sme sa úzko špecializovali na odbornú montáž exteriérových podláh, drevených terás, fasádnych obkladov, pergol a špeciálnych prvkov z exotických drevín. Zaoberáme sa tiež dovozom a predajom exotických drevín. Spolupracovníkov hľadáme z dôvodu expanzie a zvyšovania kvality služieb zákazníkom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Vajnorská 127/C
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 3078547   Dátum zverejnenia: 2.2.2018