Reagujte bez životopisu

Svářeč Co2 (EN131) - hliník, Maďarsko Szolnok

Místo práce
Szolnok, Maďarsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
14 - 15 EUR/hod.- mzda 14-15 EUR/hod čistého - cestovné - ubytování zařízeno a hrazeno naší společností (pronajaté byty přímo ve městě)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta sídlícího v Maďarsku ve městě Szolnok hledáme svářeče hliníku metodou Co2. Společnost se zabývá výrobou kolejových vozidel. Nástup ihned!

Požadujeme:
- praxe na pozici svářeče minimálně 3 roky
- zkušenost se svařováním hliníku velkou výhodou (certifikáty nejsou potřeba)
- orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:
- stabilní a dlouhodobou práci na HPP
- mzda 14-15 EUR/hod čistého
- výplata vždy 15. den v měsíci na účtu
- ubytování zařízeno a hrazeno naší společností (pronajaté byty přímo ve městě)
- práce PO-PÁ a víkendy volné na cestu domů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba kolejových vozidel.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

svářeč, zámečník

Praxe na pozici/v oblasti

2-3

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost DELA Company s. r. o. působí na trhu pracovních a personálních agentur již od roku 2005. Zaměřujeme se na agenturní pronajímání neboli dočasné přidělování zaměstnanců dle specifikací zákazníka v oboru strojírenství, a to výhradně na dělnické profese.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4332316  Dátum zverejnenia: 24.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.