Odborný technický pracovník - Košice

DEKRA Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
996 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe osobné ohodnotenie 300,- €, výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie obhliadok vozidiel v zmysle štandardov spoločnosti
- spolupráca na expertíznej činnosti v odbore cestná doprava
- realizovanie výpočtov nákladov na opravu
- spracovanie protokolov z obhliadok vozidiel

- prvé 3 dni PN doplatené do 100%
- koncoročné darčekové poukážky
- kupóny EK a TK
- doplnkové dôchodkové poistenie hradené v pomere 1:1
- možnosť osobného a profesionálneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za poslané životopisy, avšak kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na uvedenú pozíciu, a ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné, strojárske, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SilverDAT - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technológia opráv (základy)
- analytické myslenie
- ochota učiť sa nové veci
- komunikatívnosť´
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- vodičský preukaz skupiny C je vítaný

Spoločnosť DEKRA zaisťuje bezpečnosť od svojho založenia v roku 1925. Túto základnú potrebu ľudí uspokojuje naša pracovná sila s viac ako 45 000 zamestnancami vo viac ako 60 krajinách na všetkých kontinentoch s rozsiahlymi odbornými znalosťami, širokou škálou služieb a vášnivým nasadením.
Na Slovenský trh vstúpila DEKRA v roku 1995 a postupne sa rozrástla na firmu so širokým zameraním v oblasti bezpečnosti, ekológie, expertíz a znaleckých posudkov
V roku 2015 - v roku našich 90. narodenín - sme stáli na úsvite novej éry v histórii našej spoločnosti. Štatutárne poslanie našich otcov zakladateľov sme na nasledujúcich desať rokov orientovali v kontexte strategických kurzov. Na cestách, v práci aj doma - kvalifikovaní odborníci spoločnosti DEKRA zvyšujú bezpečnosť vo všetkých kľúčových oblastiach života. Do našich 100. narodenín by sa naša vízia "byť globálnym partnerom pre bezpečný, chránený a udržateľný svet" mala stať skutočnosťou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3802918  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 996 EUR/mesiac