Reagujte bez životopisu

Pracovník vo výrobe Hlohovec - práca na 2 zmeny bez nočných zmien a bez víkendov

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď
920 EUR/mesiaczákladná mzda 720 EUR brutto, odmena za dochádzku do 100 EUR brutto a výkonnostná odmena do 100 EUR brutto + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie je to pásová výroba, ide o prácu v čistom a klimatizovanom prostredí

Obsluha strojov montážnej linky - vkladanie ľahkých dielov
Spúšťanie zariadenia
Kontrola výrobku, balenie a príprava na presun do skladu
Zodpovednosť za výstupnú kvalitu a kvantitu

Voľné víkendy
Príplatky za poobedňajšie zmeny 0,30 EUR/hod.
Narodeninové poukážky
Mimoriadne odmeny pri uzavretí manželstva, narodení dieťaťa

V prípade bližších otázok alebo záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle: 0948 235 317

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá manuálna zručnosť
Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov