Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Výroba v Kechneci a vaša nová šanca, montáž elektroniky

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Jún
925 - 1 200 EUR/mesiac13. mzda, príplatky nad rámec zákona, príplatky za cestovné od 60,-EUR, zvýšený príplatok na stravu možný aj v hotovosti, zaujímavé príplatky za zmennosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• 3 smenná prevádzka
• práca vhodná pre mužov aj ženy
• ‎montáž komponentov do kamier
• ‎práca na montážnej linke podľa procesných listov a pracovných pokynov.‎
• ‎nahlásenie zlyhaní, spolupráca na ich odstránení.
• ‎zabezpečenie poriadku a čistoty na pracovisku

- GARANTOVANÝ 13. plat
- príplatok za dopravu /cestovné od 60,-EUR/mesačne
- príplatok na stravné - hotovosť / nad rámec zákona
- príplatky nad rámec Zákonníka práce štátne sviatky a pohotovostné práce.
- odmeny za dosiahnuté zlepšenia
- práca pre NOVÚ medzinárodnú automobilovú spoločnosť.
- možnosť spolupráce na vývoji nových technológií na Slovensku

Ďakujeme všetkým záujemcom, oslovíme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá
Ak máte záujem o aktuálnu ponuku a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, odpovedzte na Profesiu a pošlite nám štruktúrovaný životopis. ‎

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* ukončené stredoškolské vzdelanie
* prax vo výrobnej spoločnosti, elektronika výhodou
* lojalita
* ochota učiť sa nové výrobné postupy
* manuálna zručnosť
* zodpovednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov