Referent personálneho oddelenia pre administratívu - zastupovanie počas MD/RD

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec-Šulekovo, Hlohovec
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 200 EUR/mesiacmzda bude dohodnutá v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie došlej pošty a odoslanej pošty, vybavovanie korešpondencie
- organizovanie firemných podujatí
- spracovanie dochádzky zamestnancov
- organizovanie výberových procesov
- nákup občerstvenia, kancelárskych a čistiacich potrieb
- komunikácia s externými dodávateľmi služieb (čistiace práce, údržba areálu, mobilný operátor,...) a ich koordinácia
- zodpovedanie za zabezpečenie služobných ciest (rezervovanie hotelov, leteniek, preprava,...) pre potreby zamestnancov spoločnosti
- administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- objednávanie a distribúcia osobných ochranných pracovných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- práca v Excel, PowerPoint
- samostatnosť, proaktívny prístup k práci
- komunikatívna znalosť anglického jazyka výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov