Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Si skladník a chceš mzdu až 1300,-EUR Brutto?

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Apríl
1 150 - 1 300 EUR/hod.1 150 - 1 300 EUR/mesiac Priemerná mesačná mzda v hrubom bez nadčasov a s bonusmi cca 1150 - 1300 EUR / celý odpracovaný mesiac • Nástupná mzda od 923EUR / mesiac - 1050 EUR / mesiac podľa skúseností • Letný 13 plat 450-500 EUR • Zimný 13 plat 450-500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zásobovanie výrobnej linky
- vykladanie a príjem tovaru
- VÝHODA: práca s VZV "retrak"
- výdaj, príprava a balenie materiálu
- realizácia kontrolných inventúr
- základná práca s PC

- 3 zmenná práca 12 hod. - denná, nočná, voľno, bez víkendov , alebo
- 4 zmenná práca 12 hod. - denná, nočná, voľno, voľno, aj víkendy

Garantovaný 13. plat.
Príplatok za dopravu /cestovné od 60,-EUR/mesačne
Príplatok na stravné /lístok alebo hotovosť podľa výberu/ 5,1 EUR
Príplatky nad rámec Zákonníka práce za popoludňajšie, nočné, nadčasy, víkendy, štátne sviatky a pohotovostné práce.‎
Odmeny za dosiahnuté zlepšenia.‎
Práca pre STABILNÚ medzinárodnú automobilovú spoločnosť.

Ďakujeme všetkým záujemcom, oslovíme kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá
Ak máte záujem o aktuálnu ponuku a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, odpovedzte na Profesiu a pošlite nám štruktúrovaný životopis. ‎

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* ukončené stredoškolské vzdelanie
* skúsenosť s VZV
* lojalita
* ochota učiť sa nové výrobné postupy
* manuálna zručnosť
* zodpovednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4546415  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/hod.