Beauty Advisor/ka

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Máj/Jún 2023
1 400 EUR/mesiaczákladná mzda 1400,00 EUR brutto + pohyblivá zložka mzdy do 380,00 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád/rada kozmetiku a sleduješ rád/rada beauty trendy?
Rád/rada by si si v tejto oblasti vybudoval/a kariéru?
Baví Ťa komunikácia so zákazníkmi?
Rád/rada motivuješ ľudí?

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou reťazca známych parfumérii ako Beauty Advisor/ka.

Tvojou náplňou práce bude:
- Reprezentácia kozmetických značiek
- Zabezpečovania profesionálneho zákazníckeho servisu
- Znalosť produktov a aplikačných techník
- Priama aplikácia make-upu
- Aktívna komunikácia so zákazníkom
- Motivácia tímov
- Starostlivosť o zverené portfólio značiek a ich produktov (čistota, správne vystavenie, kontrola testerov na predajniach)

- Práca s krásnymi produktmi
- Práca v dynamickom a modernom kozmetickom odvetví
- 5 týždňov dovolenky ročne
- Profit Sharing
- Zľava na kozmetické výrobky
- Možnosť kariérneho rastu
- Absolvovanie školení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobiaca v kozmetickom odvetví

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Ochota pravidelne cestovať v rámci SR a ČR
- Predchádzajúce skúsenosti ako Make-up artist/ka výhodou
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov