Elektrikár

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
4,4 EUR/hod.Hrubá mzda od 1082 €/brutto, vrátane príplatok za prácu v noci od 1182€/brutto. (od 4,40 € hod./brutto v závislosti od skúseností kandidáta + mesačná variabilná zložka, dochádzkový bonus 150€), nástupný bonus 500€ ( 300€ po skúšobnej dobe, 200€ po 6. mesiaci),13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie preventívnych prehliadok zariadení podľa plánov údržby
- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení
- zabezpečovanie plnej funkčnosti zariadení s minimálnymi prestojmi

- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálnej politiky (športové a kultúrne podujatia, poukážky na masáže, vitamínový balíček a iné)
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou technického smeru
- Odborná spôsobilosť podľa §21,22 vyhlášky č. 508/209 Z. z.
- prax v odbore min. 1 rok výhodou
- Skúsenosti s prácou s automatizačnými prvkami PLC automaty, snímače a iné
- Práca s elektro-schémami výhodou
- Technické myslenie
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Samostatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4476989  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.