Mechanik/údržbár

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,4 EUR/hod.od 4,40 € hod./brutto v závislosti od skúseností kandidáta + variabilná zložka: bonus za kvalitu, dochádzkový bonus 150€, nástupný bonus 500€ ( 300€ po skúšobnej dobe, 200€ po 6. mesiaci),13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie opráv výrobných zariadení, prípravkov a ručného náradia
- zabezpečovanie plynulého chodu výrobných liniek s minimálnymi prestojmi
- podieľanie sa na odstraňovaní porúch výrobného zariadenia
- vykonávanie preventívnych prehliadok zariadení podľa plánov údržby
- zabezpečovanie údržby zariadení a vedenie záznamov o činnosti
- zabezpečovanie potrebných úprav pre zlepšenie pracovného prostredia
- kontrola pneumatických a elektrických uťahovákov, ich udržiavanie v riadnom technickom stave

- príjemné pracovné prostredie
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- vzdelávanie a rozvoj
- benefity v rámci sociálneho programu
- 13. plat
- príspevky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícii mechanika min. 1 rok
- skúsenosti v oblasti hydrauliky, montáže a inštalácie strojných zariadení
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- práca na tri zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4476596  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,4 EUR/hod.