Obchodný zástupca

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za predaj sortimentu viacerých technických produktov prostredníctvom autorizovaných partnerov v regióne severného Slovenska ( Trenčín – Žilina - Čadca – Poprad)
Starostlivosť o autorizovaných partnerov a aktívna akvizícia nových partnerov v regióne
Poskytovanie odborného poradenstva a školenia v oblasti sortimentu, marketingu a predajných zručností
Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov
Reporting

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Fixná mzda + variabilná zložka mzdy v závislosti od výkonu
13. plat od 1 roku, 14. plat od 4 roku práce
Príspevok na dopravu, dovolenka naviac po dopracovaných rokoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Aktívny prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie so schopnosťou sebamotivácie
Výrobné organizačné a komunikačné zručnosti, technické myslenie
Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
Ochota cestovať vo zverenom regióne a na centrálu spoločnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov