Asistent/Asistetnka - Győr

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
950 EUR/mesiacPlat je závislý od pracovných skúseností, kvalifikácie a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie došlej a odoslanej pošty a jej evidencia
Spracovanie dovolenkových lístkov zamestnancov a ich evidencia
Prijímanie a starostlivosť o návštevy, zabezpečenie občerstvenia
Materiálne zabezpečenie kancelárie (kancelárske potreby, tovar dennej spotreby)
Organizácia kalendára a stretnutí
Celková administratívna podpora zamestnancov v spoločnosti
Príprava pracovných ciest, nákup leteniek, organizácia dopravy a ubytovania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Vítané predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou
Príjemne a reprezentatívne vystupovanie
MS Office pokročilá znalosť
Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
Znalosť maďarskéhi jazyka
Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - minimálne na úrovni B2
Slovenský jazyk mierne pokročilý

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov