Asistentka marketingu vo farmaceutickej spoločnosti

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac+ garantovaný 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna a marketingová podpora projektovým manažérom
Príprava rôznych marketingových podkladov na prezentácie produktov (liekov)
Podpora pri organizácii konferencií, kongresov, webinárov a seminárov pre lekárov
Príprava rôznych prehľadov a analýz predajov v Exceli a PowerPointe
Tvorba objednávok v internom systéme
Ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Garantovaný 13. plat
Jazykové vzdelávanie
Práca v nadštandardných kancelárskych priestoroch
Životné a úrazové poistenie
Preplácanie dopravy do zamestnania
Stravné hradené v plnej výške

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
Požadovaná 1 ročná prax v administratíve, výhodou skúsenosti v oblasti marketingu
Aktívna znalosť anglického jazyka (B2 a vyššie)
Organizačné schopnosti, samostatnosť, komunikatívnosť
Pokročilá znalosť práce s počítačom, Excelom, PowerPointom

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov