Vodič autobusu

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Od 6,1 EUR/hod.6,10 €/h brutto + 1,27 €/h príplatky + ďalšie zákonné príplatky za prácu v noci, počas víkendov, sviatkov, za nadčasy. Priemerná mesačná mzda od 1500 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie bezpečnej prepravy cestujúcich na prímestských linkách v Bratislavskom kraji
Sledovanie trasy a dodržanie časového harmonogramu cestovného poriadku
Dodržiavanie predpisov upravujúce výkon funkcie vodiča autobusu a dopravné predpisy
Správne reagovanie na ceste a zvládanie krízových situácií
Kontrola technického stavu vozidla
Výdaj cestovných lístkov

Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Medziročné navýšenie platu o 5%
Možnosť zabezpečiť ubytovanie
Práca na nových autobusoch značky SOR a IVECO
Rôzne iné benefity ako napr. finančný príspevok pri jubileách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

D

Prax vo vedení autobusov
Vodičský preukaz skupiny D
Kvalifikačná karta vodič je podmienkou
Psychická a zdravotná spôsobilosť
Profesionálny a zodpovedný prístup, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4209522  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,1 EUR/hod.