Branch Manager (dočasné pridelenie zamestnancov v administratíve)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne rozširujeme naše služby v oblasti dočasného prideľovania zamestnancov v oblasti administratívnych pozícii.
Hľadáme kolegu pre západné Slovensko:
- s obchodným duchom, ktorý pozná trh v oblasti dočasného prideľovania zamestnancov a vie aktívne vyhľadávať obchodné príležitosti;

- so strategickým zmýšľaním a citom pre nastavenie obchodnej stratégie;

- so znalosťou procesov v oblasti dočasného prideľovania;

- so znalosťou problematiky náboru uchádzačov a schopnosťou nastaviť správnu stratégiu;

Budeš robiť:
- aktívne vyhľadávať klientov v oblasti dočasného prideľovania zamestnancov;
- nastavovať obchodnú stratégiu a cenotvorbu;
- nastavovať proces náboru uchádzačov;

Nadštandardné firemné auto.
Úplná flexibilita pracovného času.
Nadštandardné odmeny na základe dosahovania stanovených KPI.

Hľadáme aktívneho, motivovaného seniora so znalosťou problematiky dočasného prideľovania zamestnancov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Výborný prehľad obchodných príležitostí na západnom Slovensku - podmienka
Schopnosť stanoviť správnu stratégiu náboru zamestnancov - podmienka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4160699  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac