Operátor výroby - montáž

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
4,53 EUR/hod.Dochádzkový bonus vo výške 80€/mesiac, OEE bonus 35€/mesiac, Claim Bonus 35€/mesiac, Bonus za nepretržitú prevádzku 130€/mesiac, Príplatky sú vyplácané v zmysle zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montovanie komponentov a výrobkov podľa výrobného
postupu a inštrukcií v požadovanej kvalite a čase.
-Obsluha výrobných zariadení podľa výrobnej dokumentácie.
-Dodržiavanie stanovených výrobných noriem a požiadaviek na
kvalitu výrobku.
-Vypĺňanie a vedenie požadovaných výrobných záznamov.
-Skenovanie toku materiálu a hotových výrobkov.
-Umiestnenie pracovných prostriedkov, výrobného materiálu a
nezhodného materiálu na správne určené miesto.
-Okamžité informovanie nadriadeného v prípade produkcie
odpadu, neplnenie výrobných noriem a iných zistených nezhôd
alebo problémov.
-Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie zásad
5S a TPM.
-Dodržiavanie všetkých aspektov ochrany zdravia a bezpečnosti
práce a dodržiavanie environmentálnej politiky spoločnosti.
-Vykonávanie ďalších úloh a činností podľa nariadenia
nadriadeného pracovníka za účelom splnenia cieľov spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie informácie kontaktujte:
Minarovičová Diana
+421 948 619 678
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
-orientácia na kvalitu, dôslednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4160333  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,53 EUR/hod.