Operátor výroby v Hlohovci

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Hlohovec
Termín nástupu
Ihneď
670 - 870 EUR/mesiaczákladná mzda 670,00 EUR brutto a pohyblivá zložka mzdy max. do 200,00 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov montážnej linky
Odstraňovanie základných chybových hlásení
Spúšťanie produkcie
Kontrola stavu strojov pomocou MVP dielov
Zodpovednosť za výstupnú kvalitu a kvantitu
Zapisovanie kľúčových ukazovateľov linky
Dodržiavanie 5S zásad

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredné odborné vzdelanie
Dobrá manuálna zručnosť a technické myslenie
Ochota pracovať na 2-zmennú, prípadne 3-zmennú prevádzku
Schopnosť samostatne pracovať, učiť sa a pracovať pod stresom
Vysoké pracovné nasadenie a zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov