Špecialista IT bezpečnosti

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 400 EUR/mesiac(výška uvedeného platu bude závisieť od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a implementácia bezpečnostných štandardov
Formulácia a kontrola dodržiavania bezpečnostných požiadaviek/bezpečnostných projektov
Kontrola dodržiavania požiadaviek na bezpečnosť pri vývoji software
Riadenie penetračných testov
Identifikácia bezpečnostných rizík
Identifikácia a riešenia bezpečnostných incidentov
Definovanie akčných plánov a dohľad nad ich implementáciou do praxe
Pravidelný reporting o stave bezpečnosti
Vykonávanie bezpečnostného monitoringu
Kontrola bezpečnostných nastavení prvkov IT (fyzická infraštruktúra a informačné systémy)

Príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rekreačné pobyty, šport, zážitky, gastro
5 dní dovolenky naviac
Platené sick days
Odborné vzdelávanie
Stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce (stravovacia karta)
Pohyblivá pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosť bezpečnostných požiadaviek na počítačové siete, operačné systémy a iné prvky infraštruktúry
Skúsenosti a znalosti štandardov ISO/IEC27k
Znalosť anglického jazyka
Systematické a analytické myslenie
Bezpečnostný certifikát

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov