Strojník cestného valca

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
5,5 EUR/hod.- odmeny 4x ročne, stravné lístky v zaujímavej hodnote

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a obsluha pracovného stroja, kontrola prevádzky a výkonu - vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja - údržba pracovného stroja - starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM
- kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja - valca, pred začatím práce, kontrola chodu a výkonu v priebehu práce - efektívne využívanie pracovného stroja – s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM - odovzdanie prvotnej dokumentácie technikovi dopravy a mechanizácie, stavbyvedúcemu v stanovenom termíne.

- odmeny 4x ročne - stravné lístky v zaujímavej hodnote
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- PODMIENKA: platný doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu stavebného stroja - VALEC - platné doklady vodiča - prax v obore nutnosťou - vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a precíznosť

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3935081  Dátum zverejnenia: 8.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.