Stavbyvedúci (Budapešť)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Budapešť, Maďarsko
Termín nástupu
Dohodou
1800 € brutto (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zastrešenie prípravy a realizácie stavebných projektov
Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
Dohľad nad správnym ocenením projektu a spracovaním cenovej ponuky
Priame obchodné jednania so subdodávateľmi
Komunikácia so stavebným dozorom investora
Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania kvality vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou
Zodpovednosť za kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
Kontrola a koordinácia subdodávateľov
Spolupráca so zástupcami investora, autorského dozoru

Mobilný telefón
Notebook
Možnosť poskytnutia ubytovania v lokalite realizovanej stavby
Firemné vozidlo - aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva

Miesto výkonu práce - prevažne Budapešť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail
Metodický a dôsledný prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie, stresová odolnosť
Vyžaduje sa aktívna znalosť maďarského jazyka a anglického alebo nemeckého jazyka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3866234  Dátum zverejnenia: 8.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 € brutto (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúseností kandidáta)