Technik pre technickú prípravu výroby

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca pri navrhovaní a vypracovaní pracovných postupov, prípravkov vo výrobe – zváracích; frézovacích; a iných potrebných pre výrobu
Participovanie na projektovaní, konštruovaní zváracích konštrukcií (podvozky pre vozidlá, pohyblivé
schody; výťahy) a technologických operácií
Návrh a vypracovanie výrobnej dokumentácie prípravkov
Vyhotovenie a úprava technickej dokumentácie podľa zákaziek a potrieb produkcie
Práca v programoch AUTOCAD A SAP
Zaistenie technologickej časti výroby (procesy/materiál/stroje/Layout);
Tvorba pracovných postupov
Navrhovanie opatrení na optimalizácia výrobných procesov
Analýza efektivity výroby
Vypracovávanie nových rozvojových výrobných programov

Možnosť ubytovania
Stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
Dlhodobá perspektíva zamestnania
13. plat
Bezplatný kurz nemeckého jazyka počas pracovnej doby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Ovládanie Autocad a SAP na pokročilej úrovni
Znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni alebo znalosť anglického jazyka
Skúsenosti so zváracími procesmi, konštrukciami zváracích prípravkov
Skúsenosti ako konštruktér alebo technológ výroby výhoda

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3866227  Dátum zverejnenia: 8.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 500 eur