700 - 800 EUR

Montážnik jednoúčelových strojov

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexnú montáž jednoúčelových strojov (ohýbacie stroje,tabuľové nožnice, deliace stroje)
Skladanie jednotlivých komponentov
Osadenie pohonov (motor, ozubené kolesa, remene a podobne)
Dodatočné úpravy komponentov v prípade nepresnosti (vŕtanie, frézovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700€ btt v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností

Možnosť dlhoročnej spoluprácePráca v stabilnej spoločnostiPracovná doba od 6:00hod. - 14:30hod. - víkendy voľné

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná Slovenská spoločnosť vyrábajúca jednoúčelové stroje na export

Požiadavky na zamestnanca

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Schopnosť čítať technický výkres
Technické vzdelanie výhoda (strojárstvo, zámočníctvo)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Panónska cesta 47
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dekra kvalifikacia a poradenstvo s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3745255   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ btt v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností