Správca IT infraštruktúry v stavebnej spoločnosti

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná a komplexná správa IT v rámci celej spoločnosti
Podpora a inštalácia systémov IT infraštruktúry
Správa internej počítačovej siete (cca 50 užívateľov)
Správa internej aplikácie a aplikácií od spoločnosti Windows
Administrácia Windows servera
Nákup HW, SW vybavenia, telekomunikačných zariadení, výber dodávateľov
Podpora užívateľov, poskytovanie základného poradenstva a riešenie technických problémov
Bezpečnosť IT
Ďalšie činnosti podľa potreby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 800 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Služobný automobil
Balík firemných benefitov, bližšie špecifikovaných na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - expert
Administrácia LAN/WAN - expert
Klient/server administrácia - expert

Vodičský preukaz

B

5 a viacročné skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii
Skúsenosti s administráciou Windows server, administrácia LAN/WAN sietí, IT bezpečnosťou
Skúsenosti s riešením bežných IT problémov
Komunikatívna a písomná znalosť anglického jazyka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Panónska cesta 47
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: DEKRA Košice
Tel.: +421948310282
E-mail: poslať životopis
ID: 3691588   Dátum zverejnenia: 11.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 800 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)