Recepčná vo farmaceutickej spoločnosti

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Máj 2019
800 €/brutto (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za správny chod recepcie.
Starostlivosť o návštevy – príjemným spôsobom uvítať návštevníkov na recepcií, poskytnutie všetkých potrebných informácií pre ich pohodlie.
Bez zbytočného odkladu oznámiť príslušnému oddeleniu príchod návštevníka.
Uvádzanie návštev.
Vedenie administratívnej agendy, príchodov a odchodov návštev.
Preberať a odpovedať na externé a interné prichádzajúce hovory zdvorilým, priateľským a profesionálnym spôsobom.
Zodpovednosť za každodennú korešpondenciu a jej distribúciu správnym oddeleniam.
Obsluha zasadacích miestností.
Starostlivosť o zabezpečenie taxi služby, kuriérskych služieb, ubytovanie a letenky na služobné cesty zamestnancov.
Riadenie objednávok nápojov a kancelárskych potrieb.
Priebežné plnenie úloh podľa pokynov užívateľského zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.
Predchádzajúce skúsenosti v administratíve výhodou.
Veľmi dobré organizačné, komunikačné schopnosti.
Príjemné vystupovanie, profesionálny prístup.
Schopnosť pracovať samostatne.
Spoľahlivosť, dôveryhodnosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3643535  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 €/brutto (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)