Kalkulant strojárskej výroby

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 100 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovávanie kalkulácií a ponúk na základe dopytov obdržaných od zákazníkov a potencionálnych zákazníkov spoločnosti
Spracovávanie výkresovej dokumentácie pre potreby spoločnosti
Spracovávanie technickej a technologickej dokumentácie výrobných procesov za pomoci operačného softwaru spoločnosti
Spolupráca pri návrhu konštrukčných a technologických prípravných prác vo výrobnom procese
Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi spoločnosti
Vyhľadávanie nových zákazníkov spoločnosti
Zastupovanie spoločnosti s cieľom predaja výrobkov a služieb
Rozbiehanie projektov a riešenie dopytových konaní na nákup materiálu za účelom naceňovania výrobkov
Pripravovanie podkladov, resp. vedenie dopytových konaní na nákup materiálu a technológií pre potreby výrobného procesu
Spolupráca na zavádzaní systému kvality spoločnosti
Sledovanie a vyhodnocovanie nákladov výrobného procesu
Organizovanie marketingových aktivít firmy
Spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy (inžiniering, logistika, výroba, kvalita)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná stabilná strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii inžinieringu alebo naceňovania 3 až 5 rokov
Vysokoškolské vzdelanie technického smeru - Strojárstvo
Orientácia vo výkresovej dokumentácii
Práca s 3D a CAD programami
Samostatnosť, rozhodnosť, práca v tíme
Komunikačné a organizačné schopnosti
Znalosť nemeckého jazyka výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3610319  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti kandidáta)