Špecialista pre technológiu výroby

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Termín nástupu
Dohodou
1 300 eur (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie komplexnej technologickej prípravy výroby
Príprava a aktualizácia technickej dokumentácie procesov
Štandardizácia a normovanie procesov vo výrobe
Implementácia zmien a procesov do procesu výroby
Zachytávanie a starostlivosť o procesné údaje v SAP
Zavádzanie nových projektov vo výrobe

13. plat
Príspevok na stravu
Voľnočasové aktivity pre zamestnancov
Príspevok za odporúčanie nového zamestnanca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Praktické skúsenosti s technologickou prípravou výroby cca 2 roky
Skúsenosti ako technológ výroby prípadne procesný inžinier

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3582729  Dátum zverejnenia: 21.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 eur (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)