Špecialista pre výkazníctvo a štatistiku

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 500 eur (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné vypracúvanie výkazov pre NBS a ŠÚ SR, MF SR
Vypracúvanie podkladov pre zverejňované informácie banky v SR,
Zhromažďovanie a spracúvanie ostatných finančných a štatistických údajov,
Spoluprácu pri tvorbe a definovaní dátovej základne pre automatické zostavovanie výkazov zasielaných na NBS a ČNB
Sledovanie súladu vykazovaných údajov s metodickým popisom príslušných dátových súborov
Sledovanie a informovanie o zmenách v metodike výkazníctva, návrhy na ich aplikáciu do praxe
Tvorba interných predpisov z tejto oblasti
Spolupráca s ostatnými odbormi spoločnosti
Spolupráca na príprave konsolidačného balíka spoločnosti

Týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
Platené sick days
Bezplatná výučba cudzích jazykov priamo na pracovisku
Stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce
Zvýhodnené bankové produkty
Voľnočasové aktivity pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná finančná inštitúcia dlhodobo pôsobiaca na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Ekonomické vzdelanie
Prax v oblasti výkazníctva min. 2 roky
Skúsenosti s prácou v Accesse a makrami
Aktívna znalosť anglického jazyka (prevažne písomnou formou)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3576303  Dátum zverejnenia: 11.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 eur (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)