Bankár business call centra

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 000 eur (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výlučne telefonicky prideleného portfólia klientov (nie je potrebné vykonávať vlastné akvizície)
Aktívne poskytovanie informácií o bankových produktoch na požadovanej odbornej a komunikačnej úrovni
Plnenie stanovených cieľov v požadovanom rozsahu
Zodpovednosť za zverené portfólio klientov v zmysle prideleného segmentu klientov
Pravidelné preškoľovanie na nové alebo inovované bankové produkty a služby
Reporting obchodných aktivít v zmysle požiadaviek priameho nadriadeného

Týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
Platené sick days
Bezplatná výučba cudzích jazykov priamo na pracovisku
Stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce
Zvýhodnené bankové produkty
Zamestnanecká knižnica
Voľnočasové aktivity pre zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná banka dlhodobo pôsobiaca na slovenskom trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Skúsenosti z bankového segmentu na pozícii teller, poradca klienta, osobný bankár alebo klientsky pracovník, a to minimálne 2 roky
Prehľad v bankových produktoch, najmä investičných a všeobecný ekonomický prehľad
Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
Proaktívna a proklientska orientácia
Dynamická osobnosť
Zmysel pre obchod

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3564594  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 eur (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)