CAM/CAD programátor

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Dohodou
1 500 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie programov pre NC a CNC obrábacie stroje
Vypracovanie nových programov pre výrobky ako aj aktualizácia a optimalizácia už existujúcich programov
Navrhovanie nových technologických postupov
Sledovanie a zavádzanie zmien vo vyrábaných dieloch
Podieľanie sa na riadení bezproblémového priebehu výroby (včasné programovanie, príprava programov pre nepretržitý chod strojov)
Spolupráca s výrobou

Bezplatný kurz nemeckého jazyka počas pracovnej doby
Dlhodobá perspektíva zamestnania
13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
Autodesk 3ds Max - Pokročilý

Úplné stredné odborné vzdelanie strojárske; ideálne v odbore mechatronika; obrábač kovov, alebo programátor obrábacích a
Skúsenosti s programovaním kovoobrábacích strojov
Skúsenosti s 3D programovaním (CAM/CAD nevyhnutnosť)
Zodpovedný prístup k práci s orientáciou na dosahovanie plánovaných výsledkov
Analytické a technické myslenie
Praktické skúsenosti s programovaním min. 2 roky

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3558141  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti kandidáta)