Elektromechanik na 2 zmeny - aj bez praxe a vyhlášky, zadarmo vás zaučíme,Nástup priamo pod kmeň

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
21.10.2018
Plat od 683 Eur brutto (základný plat závisí od praxe a skúseností kandidáta) + 200 Eur brutto odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

JEDNODUCHA MANUALNA PRACA NA 2 ZMENY , PONUKA JE VHODNA AJ PRE ĽUDI BEZ PRAXE , práca je vhodná pre mužov

Montáž a zapájanie elektrických častí komponentov záložných, klimatizačných a napájacích jednotiek podľa predpísanej technickej dokumentácie .

Práca je možná aj bez vyhlášky aj s vyhláškou
Zaškolenie na danú pracovnú pozície je úplne ZADARMO

MZDA:
Elektromechanik bez vyhlášky základ OD € 683€ / brutto+ dochádzkový bonus + výkonnostný bonus + príplatky (bonusy 200€)
Elektromechanik vyhláška § 21 základ OD € 704€ / brutto + dochádzkový bonus + výkonnostný bonus + príplatky (bonusy 200€)
Elektromechanik vyhláška § 22 základ OD € 746€ / brutto + dochádzkový bonus + výkonnostný bonus + príplatky (bonusy 200€)
Elektromechanik vyhláška § 23 základ OD € 798€ / brutto + dochádzkový bonus + výkonnostný bonus + príplatky (bonusy 200€)

Pracuje sa od po-pia, VÍKENDY SÚ VOĽNÉ!

- stabilná práca na TPP priamo pod kmeňom,prac.zmluva na dobu neurčitú

- kariérny rast
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- mesačné prémie
- vianočný bonus
- možný príspevok na dopravu
- pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
- 7,5 hodinový pracovný čas
- jazykové kurzy
- široký sociálny program (rekreácia v horských apartmánoch, letne tábory pre detí, zimná lyžovačka, divadelné predstavenia, masáže, permanentky na športové aktivity, teambuildingové aktivity a mnohé ďalšie)
- výkonnostný a dochádzkový BONUS
- stravovanie zamestnancov priamo vo firme na výber až z 10 jedál

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím zaslať životopis

[email protected]
0948 260 438

0948 358 788

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- základná schopnosť čítania elektrických schém a výkresov
- chuť a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3510531  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat od 683 Eur brutto (základný plat závisí od praxe a skúseností kandidáta) + 200 Eur brutto odmeny