Technik pre technickú prípravu výroby

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca pri navrhovaní a vypracovaní pracovných postupov, prípravkov vo výrobe - zváracích, frézovacích
Vyhotovenie a úprava technickej dokumentácie podľa zákaziek a potrieb produkcie
Návrh a vypracovanie výrobnej dokumentácie prípravkov
Navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov
Vypracovanie nových rozvojových výrobných programov
Práca v programoch AUTOCAD a SAP
Zaistenie technologickej časti výroby
Tvorba pracovných postupov
Analýza efektivity výroby

13. plat
Bezplatný kurz nemeckého jazyka počas pracovnej doby
Stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
Dlhodobá perspektíva zamestnania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Skúsenosti ako konštruktér alebo technológ výroby
Skúsenosti so zváracími procesmi
Nemecký alebo anglický jazyk na úrovni B2

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3508482  Dátum zverejnenia: 4.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ mesačne brutto