Rozpočtár (zakladanie stavieb a inžinierske siete)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1500 € brutto (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa v oblasti inžinierskych sietí a zakladania stavby
Určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu stavebného diela
Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok
Poskytovanie poradenstva vedeniu spoločnosti ohľadom rentability stavebných projektov
Výber subdodávateľov a dodávateľov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Matematické schopnosti, praktické, technické a analytické myslenie
Schopnosť vyjednávať o cene dodávky s dodávateľmi
Dôslednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť
Nemecký a anglický jazyk výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3508467  Dátum zverejnenia: 4.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 € brutto (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúseností kandidáta)