Účtovníčka (Győr)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Győr, Maďarsko
Termín nástupu
Dohodou
1 200 eur (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je Győr, Maďarsko
Aktívna komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou
Príprava podkladov a ich distribúcia pre externú účtovnú spoločnosť
Monitorovanie a kontrolovanie účtovných procesov
Spracovanie ekonomických analýz a reportingu pre konateľa spoločnosti
Spolupráca na tvorbe pravidelného reportu na centrálu spoločnosti v Nemecku

Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť ďalšieho rozvoja

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná stavebná spoločnosť etablovaná na európskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Predchádzajúce viacročné skúsenosti na pozícii účtovník
Komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
Pokročilá znalosť maďarského jazyka
Schopnosť dorozumieť sa slovensky
Ovládanie balíka MS Office
Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť a komunikatívnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3493307  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 eur (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúseností kandidáta)